هلپکده | تحلیل مسیر با Amos
no-img
هلپکده

تحلیل مسیر با Amos


هلپکده
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
تحلیل مسیر با Amos
PDF
۱۳۹۶-۰۷-۲۲
2 مگابایت
14 صفحه
۳,۰۰۰ تومان
دریافت کد تخفیف

تحلیل مسیر با Amos


با خرید این محصول 300 امتیاز کسب خواهید کرد! که معادل 300 تومان تخفیف می باشد.

آموزش تحلیل مسیر با  Amos

رویکرد مدل سازی معادلات ساختاری از رویکردهای پرطرفدار و نسبتاً جدید در حیطه روش شناسی است که دارای قابلیت ها و کاربردهای منحصر به فردی است. البته این روش ملاحظات و پیش فرضی هایی دارد که باید به آن ها نیز توجه شود. از رایج ترین کاربردهای روش مدل سازی معادلات ساختاری می توان به تحلیل عاملی تاییدی (مرتبه اول و دوم)، آزمون تحلیل مسیر و آزمون مدل ساختاری اشاره کرد.

نرم اقزارهای متنوعی مدل سازی وجود دارند که چهار نرم افزار Mplus ,EQS ,Amos ,LISREL را می توان از نرم افزارهای رایج و توانمند مدل سازی برشمرد. در مقام مقایسه نرم افزارهای فوق باید گفت که نمی توان از بین چهار نرم افزار ذکر شده یکی را به عنوان بهترین انتخاب کرد؛ بلکه علایق، توانایی های اولیه و اهداف پژوهشگر است که می تواند در انتخاب یک نرم افزار برای وی نقشی تعیین کننده داشته باشد. ضمن این که تمامی نرم افزارهای ذکر شده می توانند عمومی ترین نیازهای پژوهشگران را مرتفع سازند.

تحلیل مسیر با نرم افزار Amos amos تحلیل مسیر با Amos
نرم افزار آموس Amos یکی از نرم افزارهای رایج در مدلسازی معادلات ساختاری است که شیوه کار با آن آسان بوده و در حال حاضر در کنار نرم افزار لیزرل، محبوبیت بیشتری در مقایسه با سایر نرم افزارهای مدل سازی در بین پژوهشگران دارد.

تحلیل مسیر برای آزمون مدل های علی به کار می رود و مستلزم تنظیم نموداری به صورت نمودار علی است و به ما کمک می کند ببینیم در پی چه چیزی هستیم. در تحلیل مسیر از ضریب تعیین استفاده می شود و از این رو می توان مناسب بودن مدل را ارزیابی کرد و با استفاده از وزن بتا مقدار اثر هر متغیر را تعیین کرد.

نمونه ای از “آموزش تحلیل مسیر با Amos” را می توانید رایگان دانلود کنید.

پسورد فايل فشرده : helpkadeh.ir

( پسورد را تايپ کنيد )موضوعات :

درباره نویسنده

کارشناس ارشد مهندسی معدن تخصص اصلی: طراحی معدن روباز با نرم افزارهای Datamine و NPV Scheduler

آرش 225 نوشته در هلپکده دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code