هلپکده | پروژه کارشناسی فناوری اطلاعات/ اینترنت اشیاء
no-img
هلپکده

پروژه کارشناسی فناوری اطلاعات/ اینترنت اشیاء


هلپکده
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
پروژه کارشناسی فناوری اطلاعات/ اینترنت اشیاء
PDF
۱۳۹۶-۰۶-۱۹
3مگابایت
102 صفحه
۱۲,۰۰۰ تومان
دریافت کد تخفیف

پروژه کارشناسی فناوری اطلاعات/ اینترنت اشیاء


با خرید این محصول 1200 امتیاز کسب خواهید کرد! که معادل 1200 تومان تخفیف می باشد.

دانلود پروژه کارشناسی فناوری اطلاعات گرایش برنامه نویسی تحت وب با عنوان:

اینترنت اشیاء، یکپارچگی فناوری ها برای محیط های هوشمند

چکیده
اینترنت اشیاء Internet of Things مفهومی جدید در دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات بوده و به طور خلاصه فناوری مدرنی است که در آن برای هر موجودی (انسان، حیوان و یا اشیاء) قابلیت ارسال و دریافت داده از طریق شبکه های ارتباطی، اعم از اینترنت یا اینترانت، فراهم می شود.
دستگاه های هوشمند در دستهای کلی به نام اینترنت اشیاء قرار می گیرند. در سطح پایه ای، اینترنت اشیاء در واقع به ارتباط اشیای مخلتف از طریق اینترنت و برقراری ارتباط بایکدیگر می پردازد، تا هدف آن یعنی فراهم کردن تجربه کاراتر و هوشمندتر محقق شود.
هماننتد دیگر فناوری های جدید، اینترنت اشیاء نیز می تواند در ابتدا مفهومی سردرگم کننده به نظر برسد. همچنین این واژه به ویژه هنگامی که صحبت از استانداردهای مختلف و ایمنی و امنیت آن می شود، می تواند مفاهیم جدید و ویژه ای پیدا کند.
این پژوهش بر روی فناوری اطلاعات و ارتباطات متمرکز شده و شامل طرح تئوری و استفاده از سیستم های مربوط به پایانه ها، کامپیوترها، پردازش اطلاعات، پیاده سازی، ارتباطات باسیم و بی سیم، معماری، امنیت، آنتن و انتشار، نرم افزار و … می باشد.

پروژه کارشناسی فناوری اطلاعات/ اینترنت اشیاء پروژه کارشناسی فناوری اطلاعات پروژه کارشناسی فناوری اطلاعات/ اینترنت اشیاء Capture 3
کلید واژه های پروژه کارشناسی فناوری اطلاعات: اینترنت اشیاء، قفل های هوشمند، ترموستات های هوشمند، خودروهای هوشمند، شهرهای هوشمند، تولید هوشمند،انرژی هوشمند، حمل و نقل هوشمند، بهداشت و درمان هوشمند، رایانش ابری، سنجش مشارکتی، ابرداده، حسگرهای مجازی، شبکه های اجتماعی، امواج رادیویی بیسیم، WIFI بلوتوث کم مصرف، RFID ،NFC استاندارد، Z-Wave استاندارد ZigBee و LoWPLAN4.

فهرست مطالب و فصل اول “پروژه کارشناسی فناوری اطلاعات” را می توانید رایگان دانلود کنید.

پسورد فايل فشرده : helpkadeh.ir

( پسورد را تايپ کنيد )موضوعات :

درباره نویسنده

آرزو کوچکی پیرکوهی 230 نوشته در هلپکده دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code