پروژه نهایی کارشناسی مهندسی تکنولوژی/معماری
no-img
هلپکده

پروژه نهایی کارشناسی مهندسی تکنولوژی/معماری


هلپکده
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
پروژه نهایی کارشناسی مهندسی تکنولوژی/معماری
PDF
۷ مرداد, ۱۳۹۶
6 مگابایت
76 صفحه
۲۵,۰۰۰ تومان
دریافت کد تخفیف
۲۵,۰۰۰ تومان – خرید

پروژه نهایی کارشناسی مهندسی تکنولوژی/معماری


با خرید این محصول 2500 امتیاز کسب خواهید کرد! که معادل 2500 تومان تخفیف می باشد.

پروژه نهایی کارشناسی مهندسی تکنولوژی/معماری

با موضوع:

طراحی ومعماری خانه شعر

فرمت فایل:pdf        

   پروژه نهایی کارشناسی مهندسی تکنولوژی/معماری پروژه نهایی کارشناسی مهندسی تکنولوژی/معماری پروژه نهایی کارشناسی مهندسی تکنولوژی/معماری mojtaba3    

چکیده مطالب
خانه شعر و ادب پیش و بیش از آنکه در پی خلق پروژه ای موفق در زمینه معماری باشد، سعی در جلب توجه ویژه صاحبنظران اهل فن و سیاستگذاران به مقوله فرهنگ و هنر به طور عام، و ایجاد زمینه شکل گیری تشکیلاتی منسجم و پاسخگو برای هنرمندان این مرز و بوم دارد.
با توجه به تاثیرات عمیق شعر و مفاهیم آن بر سطوح مختلف مردم در طول تاریخ، ضرورت و لزوم پروژه درایجاد زمینه برای بررسی ژرفنای شعر و ویژگیهای آن و همچنین ایجاد مکانی برای بررسی ارتباط هنرها به دلیل دارابودن سرشت واحد آنها در جهت شناخت مشخصه های خلق آثار هنری میباشد همچنین به وجود آوردن پایگاهی مشخص برای انجام پژوهش های نظری درباره ی سرشت خلاقیت درآفرینش هنرها و وجود ارتباط کافی و لازم میان اساتید، صاحبنظران و هنرمندان سطح کشور از اهداف پروژه میباشد.
با مدنظر قراردادن این افق از سویی و همچنین پرداختن به موضوع با رویکردی شاعرانه واز سوی دیگر، سعی در پیمایش نسبتا فراگیری داشتم. به طور خلاصه، گفتارهای این مسیر به قرار زیر است:
نخستین گام معرفی این پروژه به بیان انگیزه های گرایش به موضوع می پردازد. در گام بعد، شناخت شهر لاهیجان با معرفی ویژگی های فرهنگی، اجتماعی، تاریخی مورد برسی قرار میگیرد و بخش سوم شامل بررسی اقلیم شهرستان لاهیجان به عنوان بستر پروژه،میباشد در چهارمین گفتار مهمترین رکن پروژه که همان موضوع شاعرانگی و آفرینشگری است، مورد بررسی قرار می گیرد. برنامه فیزیکی و معرفی نمونه موردی ، موضوع گفتار پنجم است. در ششمین گفتار، به بررسی و تحلیل می پردازم. سپس گفتار هفتم ،شامل مدارک و نقشه ها طرح میباشد.

فهرست مطالب وصفحات نمونه را میتوانید به صورت رایگان دانلود کنید.

پسورد فايل فشرده : helpkadeh.ir

( پسورد را تايپ کنيد )درباره نویسنده

آرزو کوچکی پیرکوهی 189 نوشته در هلپکده دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code