هلپکده | پروپوزال مهندسی برق/شبیه سازی لینک برای سیگنال دهی
no-img
هلپکده

پروپوزال مهندسی برق/شبیه سازی لینک برای سیگنال دهی


هلپکده
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

WORD
پروپوزال مهندسی برق/شبیه سازی لینک برای سیگنال دهی
WORD
۱۳۹۶-۰۶-۱۵
80کیلوبایت
15 صفحه
۵,۰۰۰ تومان
دریافت کد تخفیف

پروپوزال مهندسی برق/شبیه سازی لینک برای سیگنال دهی


با خرید این محصول 500 امتیاز کسب خواهید کرد! که معادل 500 تومان تخفیف می باشد.

دانلود پروپوزال مهندسی برق

عنوان تحقیق به فارسی :

شبیه سازی وتحلیل بودجه لینک برای سیگنال دهی صوتی زیر دریا

عنوان تحقیق به انگلیسی :

Simulation and Analysis Of Link Budget for Undersea Acoustic Signaling

پروپوزال مهندسی برق/شبیه سازی لینک برای سیگنال دهی پروپوزال مهندسی برق پروپوزال مهندسی برق/شبیه سازی لینک برای سیگنال دهی

بیان مساله (تشریح ابعاد٬ حدود مساله٬ معرفی دقیق مساله٬ بیان جنبه های مجهول و مبهم و متغیرهای مربوط به پرسش های تحقیق٬ منظور تحقیق)

تحلیل بودجه لینک، عموماً در ارتباطات بی‌سیم وماهواره‌ای برای تخمین نسبت سیگنال به نویز  (SNR) در گیرنده به کار می‌رود. بودجه لینک، توان انتقال دهنده یا فرستنده، بهره آنتن فرستنده، تلفات کانال، نویز کانال و بهره آنتن دریافت کننده یا گیرنده را در بر می گیرد. در ارتباطات فرکانس رادیوئی (RF)، غالباً بودجه‌بندی لینک به منظور اجرا یا عملکرد سیستم‌های پیشگوئی در یک محیط نمایشگر استفاده می‌شود. معادله ۱.۱ و شکل (۱)، محاسبات بودجه لینک برای ارتباطات بی‌سیم را نشان می‌دهد :

در این پایان نامه نشان می دهیم که برای تحلیل لینک صوتی، یک نتیجه مهم این است که اختلال عمده کانال به وسیله عوامل محیطی ایجاد می‌شود. با ترکیب یا ادغام تلفات پراکندگی و تلفات تضعیف با نویز یا محدوده نویز، می‌توانیم  لینک صوتی را تحلیل نماییم و بیان کنیم که بودجه لینک می‌تواند در سیستم های مخابراتی صوتی زیر دریا با استفاده از اصول عملکردی مشابه با بودجه لینک RF، به کاربرده ‌شود.اگرچه محدودیت‌هایی در صحت و درستی این دیدگاه وجود دارد و تلفات ناشی از اثرات متقابل مرزی انتشار تاکنون در تحلیل بودجه لینک صوتی مشخص نشده‌اند. به همین منظور برای بررسی دقیق تر نظریه بودجه لینک در محاسبات انتشار صوتی سیگنالهای انتقال یافته، ما آن را با نتیجه یک مدل انتشار فیزیکی‌ مقایسه می‌کنیم. این مدل فیزیکی بیان می کند که تابع سهموی Monterey-Miami‌ (MMPE) تقریبی از معادله موج انتشار صوتی مدل مورد نظر را در یک محدوده وسیع از محیط زیر آب به کار می برد. مدل MMPE‌ برای محاسبه اتلاف انتقال در محدوده ۳۰-۱۰۰KHZ به کار برده شده است. شرایط کانال در بازه فرکانسی

 30-100KHZ‌ به علت تضعیف آب دریا و تلفات پراکندگی به شدت تابع رنج است. این بررسی موردی، یکی از بهترین موارد تحلیل اتلاف انتشار بدون در نظر گرفتن اثرات پراکندگی سطح و کف دریا می‌باشد. به عنوان مبنا، برای تحلیل معادله صوتی، عمق آب ۲۰۰ متر و منبع و گیرنده در فاصله ۱۰۰ متری واقع شده‌اند، شدت سرعت صوت ۱۵۰۰m/s به صورت ثابت و سرعت صوت کف دریا ۱۷۰۰m/s لحاظ گردیده است.

همچنین بخوانید

پروپوزال مهندسی برق/ بررسی تطبیقی خدمات مشترکین

پروپوزال مهندسی برق/ طراحی کنترل کننده

پروپوزال مهندسی برق/شبیه سازی لینک برای سیگنال دهی

پروپوزال مهندسی برق و قدرت/ نویز پذیری

پروپوزال مهندسی برق/ بررسی و کنترل میکروگرید

 

پسورد فايل فشرده : helpkadeh.ir

( پسورد را تايپ کنيد )درباره نویسنده

آرزو کوچکی پیرکوهی 230 نوشته در هلپکده دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code