هلپکده | مقاله رشته مدیریت
no-img
هلپکده

مقاله رشته مدیریت


هلپکده
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
مقاله رشته مدیریت
PDF
۱۳۹۶-۰۶-۳۱
2مگابایت
36 صفحه
۳,۰۰۰ تومان
دریافت کد تخفیف

مقاله رشته مدیریت


با خرید این محصول 300 امتیاز کسب خواهید کرد! که معادل 300 تومان تخفیف می باشد.

دانلود مقاله رشته مدیریت

عنوان مقاله:

بررسی رابطه بین توانمندسازی روانشناختی و مدیریت دانش با توجه به نقش تعدیلگر اعتماد سازمانی (کارکنان دانشگاه پیام نور مشهد)

دانلود مقاله رشته مدیریت مقاله رشته مدیریت مقاله رشته مدیریت 6 1

مقدمه و ضرورت تحقیق 
توانمندسازی و مدیریت دانش از عوامل موثر در ارتقای کارایی کارکنان است که هدف آن تکامل انسان از طریق ایجاد انگیزش و گسترش اطلاعات است.خصوصا درجوامع سازمانی امروزی که عدم انگیزش و دانش کافی در محیط کار تاثیر بسزایی در بروز مشکلات و عدم کارایی مناسب دارد.

دانشمندان علم مدیریت بر این عقیده اند که اعتماد در محیط های کاری به عنوان عامل اصلی بالقوه ای است که منجر بـه بهبـود عملکـرد سازمانی میشود و میتواندیکی از منابع مزیت رقابتی در بلند مدت باشد. ایجاد محیطی که دارای اعتمادسازمانی است، تأثیرات مثبـت زیـادی بـرای سـازمان هـا دارد؛ بـرعکس، هزینه های بی اعتمادی، می تواند سنگین باشد.
بیان مساله ی مقاله رشته مدیریت
با توجه به تغییرات سریع محیطی و رقابت دانشـگاه پیـام نـور مشهد بـا سـایر دانشـگاههـا بخصوص در جـذب دانشجو، توانمندسازی یکی از بهترین راه های تطابق با این تغییرات است. از طـرف دیگـر بـه دلیـل پویا بودن دانشگاه پیام نـور و تغییـرات زیـادی کـه در داخـل دانشـگاه صـورت مـی گیـرد، نیازمنـد نیروهای منعطف می باشد و از کارکنان انتظار میرود که دست به ابتکـار عمـل بزننـد و مسـئولیت اداره محل کارشان را بپذیرند. این مهم از طریق توانمندسازی آنها برای انجـام بهتـر کارهـا میسـر می شود.

از طرف دیگر دانشگاه پیام نور دارای تعداد زیادی منابع انسانی با تجربـه اسـت کـه تعدادی از آنها در مرز بازنشستگی بوده و دارای کوله بـاری از تجربیـات و دانـش بـا ارزش مـی باشـند. 

…ادامه در دانلود

مقاله رشته مدیریت

 

 

پسورد فايل فشرده : helpkadeh.ir

( پسورد را تايپ کنيد )موضوعات :

درباره نویسنده

آرزو کوچکی پیرکوهی 230 نوشته در هلپکده دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code