پروژه مهندسی برق فرآیند فرزکاری
no-img
هلپکده

پروژه مهندسی برق فرآیند فرزکاری


هلپکده
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
پروژه مهندسی برق فرآیند فرزکاری
PDF
۴ تیر, ۱۳۹۵
6 مگابایت
150 صفحه
۵,۰۰۰ تومان
دریافت کد تخفیف
۵,۰۰۰ تومان – خرید

پروژه مهندسی برق فرآیند فرزکاری


با خرید این محصول 500 امتیاز کسب خواهید کرد! که معادل 500 تومان تخفیف می باشد.

پروژه جهت اخذ درجه کارشناسی رشته مهندسی برق الکترونیک  عنوان پروژه:  تعیین شرایط بهینه برش در فرآیند فرزکاری بوسیله مانیتورینگ پارامترهای الکتریکی”

چکیده

فرآیند فرزکاری و تراش یکی از راه های اصلی برای ساخت قطعات و مواد گوناگون است. پس توجه به این شاخه از رشته ساخت و تولید از علم مکانیک مهم جلوه می نماید. فرآیند ماشینکاری دارای پارامترهای گوناگونی است که بررسی عملکرد آنها و یافتن راه های بهینه و به دنبال آن، کنار هم قرار دادن به بهترین نحوه ممکن، موجب رسیدن به بهترین نتایج ممکن در فرآیند ماشین کاری و فرزکاری می گردد و تولید محصولی با ایده آل ترین کیفیت را به دنبال دارد.

هدف ما از انجام پروژه فرآیند فرزکاری یافتن تعدادی از پارامترهای مذکور در بالا و بطور مخصوص توان براده برداری و تراش و بهینه نمودن این پارامترها در کنار تاثیر اسیر پارامترها بر روی آنها می باشد. از آنجا که نیروی مورد نیاز برای تامین فرآیند فرزکاری و تراش از موتورهای الکتریکی القایی تامین می گردد، لذا نقش پارامترهای الکتریکی در دستگاه های فرز، بر فرآیند تراش و ماشینکاری غیر قابل انکار است.

فرآیند فرزکاری فرآیند فرزکاری پروژه مهندسی برق فرآیند فرزکاری Capture

پس در صورتی که ما بتوانیم پارامترهای الکتریکی، نظیر توان، ولتاژ ،جریان و… را مانیتور نماییم، در عمل می توانیم به پارامترهای مکانیکی این فرآیند فرزکاری مانند توان براده داری نیز دست پیدا کنیم. در نتیجه این امر ما با روش مانیتورینگ پارامترهای الکتریکی دستگاه می توانیم اقدام به مانیتورینگ پارامترهای مکانیکی دستگاه و فرآیند فرزکاری تراش نماییم. با استفاده از نرم افزار مانیتورینگ و کنترل صنعتی  Citect، اقدام به طراحی نرم افزار و محیط کاری نمودیم که می توان با استفاده از آن پارامترهای الکتریکی شرکت کننده در فرآیند فرزکاری را مانیتور کرده و … 

پسورد فايل فشرده : helpkadeh.ir

( پسورد را تايپ کنيد )درباره نویسنده

کارشناس ارشد مهندسی معدن تخصص اصلی: طراحی معدن روباز با نرم افزارهای Datamine و NPV Scheduler

آرش 225 نوشته در هلپکده دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code