پاورپوینت سازه های پیش ساخته
no-img
هلپکده

پاورپوینت سازه های پیش ساخته


هلپکده
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PPT
پاورپوینت سازه های پیش ساخته
POWERPOINT
۱۳۹۶-۰۳-۲۰
2 مگابایت
48 اسلاید
۵,۰۰۰ تومان
دریافت کد تخفیف
۵,۰۰۰ تومان – خرید

پاورپوینت سازه های پیش ساخته


با خرید این محصول 500 امتیاز کسب خواهید کرد! که معادل 500 تومان تخفیف می باشد.

دانلود پاورپوینت سازه های پیش ساخته

مقدمه:

به طورکلی سازه های پیش ساخته، یکی از آخرین محصولات و متدهای ایجاد و گسترش واحدهای مسکونی است که می تواند جوابگوی احتیاجات مدیریت برای ایجاد توازن در ازدیاد جمعیت، همراه باا مکانات رفاهی باشد.

این صنعت در دهه های اخیر چنان پیشرفت داشته که نه تنها بر کیفیت بالا ، تقلیل هزینه، سرعت احداث و راحتی آسایش مورد نیاز را در حد استاندارد تامین نموده بلکه توانسته است سایر صنایع خانه سازی را با متدها و مواد اولیه گوناگون تحت تاثیر قرار دهد. مثلا در کشورهایی همچون کانادا و روسیه که از نظر مصالح چوبی غنی بوده ساختمانهای پیش ساخته چوبی و در   کشور هایی همچون آمریکا ساختمانهای پیش ساخته فلزی و در ایران ساختمانهای پیش ساخته بتنی اقتصادی به نظر می رسند البته بدیهی است که عواملی از جمله مواد و مصالح در محل حمل و نقل امکانات و دستگاه های تولید توأماً از جمله مواردی می باشندکه در اقتصادی بودن نوع ساختمان پیش ساخته دخیل است .

انواع سازه های پیش ساخته عبارتند از:

۱- ساختمان های پیش ساخته چوبی

۲- ساختمان های پیش ساخته بتونی

۳- ساختمان های پیش ساخته فلزی

۴- و…..

سازه های پیش ساخته چوبی

چوب به دلیل داشتن خواص منحصر به فرد خود به عنوان یکی از محصولات بسیار مهم در صنعت ساختمان بکار می رود . این ماده به دلیل دارا بودن نسبت مقاومت به وزن بالا و همچنین جرم کم نسبت به فولاد و بتن نیروی کمتری از زلزله به خود می گیرد در نتیجه نیروی ناشی از زلزله برای طراحی و محاسبه در ساختمانهای چوبی کمتر بوده و باعث کم شدن ابعاد عناصر سازه ای خواهد بود .
از اشکالات بسیار مهم در سازه های چوبی که اکثرا باعث تخریب آن سازه ها می شود عدم طراحی مناسب ودقیق اتصالات برای انتقال بار به ستونها و پی می باشد لذا داشتن سازه ای چوبی با امنیت کافی نیازمند طراحی و نصب اتصالات مناسب می باشد .

مزایای سازه های پیش ساخته چوبی

۱- بالا بودن نسبت مقاومت به وزن

۲- کاهش وزن ساختمان و به تبعه آن کاهش نیروی زلزله

۳- نصب ساده

۴- و……

دانلود پاورپوینت سازه های پیش ساخته سازه های پیش ساخته پاورپوینت سازه های پیش ساخته Capture 4

عناصر باربر سازه

ترکیب تیر ها و صفحات پوششی دیوارها با هم تشکیل سیستمی را می دهند که از لحاظ باربری چند برابر ظرفیت هریک از آنها به تنهایی می باشد . صفحات پوششی دیوارها مانع از کمانش تیر ها می شوند و همزمان تیرها از کمانش صفحات پوششی جلو گیری می کنند . اتصال صفحات پوششی دیوار به تیر های چوبی به کمک وسایل اتصال مانند میخ گیره و پیچ بر قرار می شود . اجزا ساختمانی چوبی ساخته شده برای دیوارها و سقف ها هم برای ساخت در کارگاه ساختمانی و هم در اجرای یک ساختمان پیش ساخته مناسب است .

……توضیح کامل تمام بندها وگزینه ها در ادامه ی دانلود

همچنین بخوانید

پاورپوینت سیستم پانل پیش ساخته سه بعدی

پسورد فايل فشرده : helpkadeh.ir

( پسورد را تايپ کنيد )درباره نویسنده

آرزو کوچکی پیرکوهی 230 نوشته در هلپکده دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code