هلپکده | دانلود جزوه زمین آمار
no-img
هلپکده

دانلود جزوه زمین آمار


هلپکده
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

ZIP
دانلود جزوه زمین آمار
WORD+PDF
۱۳۹۵-۱۰-۲۷
۶ مگابایت
۱۳۲ صفحه
۶,۰۰۰ تومان
دریافت کد تخفیف
۶,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود جزوه زمین آمار


با خرید این محصول 600 امتیاز کسب خواهید کرد! که معادل 600 تومان تخفیف می باشد.

دانلود جزوه زمین آمار کاربردی و آموزش آنالیز زمین آمار در GIS با نرم افزار ArcGIS

ژئواستاتیستیک (زمین آمار) به مفهوم اروپایی آن شعبه ای از آمار است که در آن داده های مربوط به جامعه تحت بررسی و به تبع آن ساختار فضایی داده های مربوط مورد مطالعه قرار می گیرد. برتری این شعبه از آمار نسبت به شعبه کلاسیک آن فراشمولی آن است. به طوری که می­ توان آمار کلاسیک را حالت خاصی از آن دانست.

تخمین های ژئواستاتیکی تحت عنوان کریجینگ نامیده می ­شود و روش­ های­ گوناگونی دارد. هر یک از این روش­ها توانایی­ ها و محدودیت­ های خاص خود را دارد. در زمینه علوم مهندسی معدن به تخمین­ های هر چه دقیقتر کمیت ­های وابسته به ماده معدنی به خصوص عیار و ضخامت آن جهت تعیین ذخیره، نیاز می باشد.

جزوه زمین آمار کاربردی و آموزش آنالیز زمین آمار در GIS زمین آمار دانلود جزوه زمین آمار D8 AC D8 B2 D9 88 D9 87 D8 B2 D9 85 DB 8C D9 86 D8 A2 D9 85 D8 A7 D8 B1 DA A9 D8 A7 D8 B1 D8 A8 D8 B1 D8 AF DB 8C D9 88 D8 A2 D9 85 D9 88 D8 B2 D8 B4 D8 A2 D9 86 D8 A7 D9 84 DB 8C D8 B2 D8 B2 D9 85 DB 8C D9 86 D8 A2 D9 85 D8 A7 D8 B1 D8 AF D8 B1 GIS

چنین تخمین ­هایی می­ توانند خطای تخمین را در اختیار بگذارند و از این طریـق ریسک طراحی، برنامه ریزی و سرمایه­ گذاری معدنی را تا حد مجاز کاهش دهد. اگر بخواهیم بیشتر در مورد زمین آمار و تفاوت آن با آمار کلاسیک بگوییم، باید گفت که در بررسی ­های آمار کلاسیک اجزا یا نمونه ­هایی که از کل جامعه به منظور شناخت آن برداشت می­ شوند، فاقد اطلاعات موقعیتی در فضا بوده و در نتیجه مقدار اندازه­ گیری شده یک کمیت معین در یک نمونه خاص هیچگونه اطلاعاتی در مورد مقدار همان کمیت در نمونه دیگری به فاصله معین معلوم، دربر نخواهد داشت.

به عبارت دیگر نتیجه ­های بدست آمده از اندازه­ گیری نمونه­ ها، مستقل از موقعیت فضایی آنها مورد تحلیل قرار می­ گیرد. در حالی که در زمین آمار، علاوه بر مقدار یک کمیت معین در یک نمونه موقعیت فضایی آن نیز مورد توجه قـرار می گیرد. بدین­ لحاظ می ­توان موقعیت فضایی نمونه­ ها را همراه با مقدار کمیت مورد نظر یکجا مورد تحلیل قرار داد.

جزوه زمین آمار کاربردی، بصورت Word و PDF می باشد که فهرست مطالب و نمونه ای از این جزوه را می توانید بصورت رایگان دانلود کنید.

همچنین برای فراگیری بیشتر شما عزیزان، آموزش گام به گام و تصویری آنالیز زمین آمار در GIS با نرم افزار ArcGIS نیز در این مجموعه پیوست شده است.

همچنین بخوانید

آموزش نرم افزار Arc GIS 

پسورد فايل فشرده : helpkadeh.ir

( پسورد را تايپ کنيد )موضوعات :
,

درباره نویسنده

کارشناس ارشد مهندسی معدن تخصص اصلی: طراحی معدن روباز با نرم افزارهای Datamine و NPV Scheduler

آرش 225 نوشته در هلپکده دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


3 پاسخ به “دانلود جزوه زمین آمار

  1. mehdi گفت:

    کارارزنده هی میباشد متشکرم

  2. mehdi گفت:

    کارارزنده ای میباشد متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code