دانلود پروژه کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات
no-img
هلپکده

دانلود پروژه کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات


هلپکده
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

WORD
دانلود پروژه کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات
WORD
۲۱ مهر, ۱۳۹۶
900کیلوبایت
165 صفحه
۲۵,۰۰۰ تومان
دریافت کد تخفیف
۲۵,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود پروژه کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات


با خرید این محصول 2500 امتیاز کسب خواهید کرد! که معادل 2500 تومان تخفیف می باشد.

دانلود پروژه کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات

عنوان پروژه:

تاثیر فناوری اطلاعات بر مدیریت منابع سازمانی در گمرک بندر انزلی

فرمت فایل: word            تاریخ ارائه: زمستان ۹۵

دانلود پروژه کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات دانلود پروژه کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات دانلود پروژه کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات 1

چکیده:

یکی از آخرین فناوری های اطلاعاتی در زمینه تحول سازمان ها سیستم برنامه ریزی منابع سازمان (Resources Enterprise=ERPplanning) است. هدف اصلی دراین فناوری نفوذ اطلاعات درتمامی مراحل فعالیت های یک سازمان بنگـاه اقتصـادی اسـت. تـا منـابع مختلف بتوانند با یکدیگر و رعایت تبادلات منطقی بین هم، خروجی یکپارچه ای را ارائه کنند. سیستم هـای اطلاعـاتی کـارا و یکپارچـه کـه بتوانند همه فعالیتها و وظـایف موجـود در یـک سـازمان را تحـت پوشـش قـرار داده واطلاعـات لازم و ضـروری را بـه موقـع در اختیـار استفاده کنندگان آن قرار دهند. از ابزارهای مفیدی هستند که سازمان ها برای افزایش قابلیت ها خود، بهبـود عملکـرد تصـمیم گیـری بهتـر و دستیابی به مزیت رقابتی از آن استفاده میکنند. در این میان سیستم ها ERP  از آخرین ابزارهای مدیریتی است که قادر است اطلاعـات موجود در سازمان را با استفاده از IT در تمام حوزه های فعالیت سازمان به طور یکپارچه و منسجم جمع آوری کند و ایـن اطلاعـات و نتـایج حاصل از آن در اختیار استفاده کنندگان آن در سطوح مختلف سازمان قرار دهند.

برنامه ریزی منابع سازمانی یا ERP به تعبیری سیستمی است که اطلاعات مربوط به فرآیندهای مهم سازمان را در یک بستر و بانک اطلاعاتی یکپارچه به گردش در می آورد و در اختیار کلیه ذی نفعان درون و برون سازمانی قرار می دهد که بکارگیری آن به نتایج قابل ملاحظه ای برای صنایع در سایر کشورها منجر گردیده است. در سالیان اخیر با رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات و فشارهای رقابتی بازار در جهت اخذ تصمیمات سریع و موثر و بکارگیری سیستمی جامع نظیر ERP می تواند به دستاوردهای قابل توجهی برای سازمان های هولدینگ از جمله استانداردسازی قابل توجه در شرکتهای زیر مجموعه منجر گردد و بستر لازم را در اختیار ستاد هولدینگ برای دسترسی سریعتر اطلاعات هولدینگ در سطوح مختلف و برای تصمیم سازی های کلان فراهم آورد. در این مقاله بکارگیری ERP در سازمان هولدینگ و اثرات آن در کمک به اهداف هولدینگ و همچنین مدیریت استراتژیک مبتنی بر فناوری اطلاعات و همچنین به تاثیر ERP در کمک به مدیران آن در نحوه اداره و حاکمیت شرکتی سازمانهای هولدینگ اشاره شده است.

کلید واژه: فناوری اطلاعات- مدیریت منابع سازمانی- ساختار سازمان- عملکردهای مدیریت منابع سازمانی

فهرست مطالب وفصل اول پروژه را می توانید به صورت رایگان دانلود کنید.

 

پسورد فايل فشرده : helpkadeh.ir

( پسورد را تايپ کنيد )درباره نویسنده

آرزو کوچکی پیرکوهی 189 نوشته در هلپکده دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code