دانلود پروپوزال ارشد مدیریت
no-img
هلپکده

دانلود پروپوزال ارشد مدیریت


هلپکده
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
دانلود پروپوزال ارشد مدیریت
PDF
۱۳ شهریور, ۱۳۹۶
700کیلوبایت
32 صفحه
۱۰,۰۰۰ تومان
دریافت کد تخفیف
۱۰,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود پروپوزال ارشد مدیریت


با خرید این محصول 1000 امتیاز کسب خواهید کرد! که معادل 1000 تومان تخفیف می باشد.

دانلود پروپوزال ارشد مدیریت

عنوان تحقیق :
بررسی رابطه بین نگرش مثبت کارکنان با سلامت سازمانی در گمرکات آذربایجان غربی

دانلود پروپوزال ارشد مدیریت دانلود پروپوزال ارشد مدیریت دانلود پروپوزال ارشد مدیریت 7

بیان مسأله :
نظر به اهمیت نقش منابع انسانی به عنوان یک منبع استراتژیک در سازمانها و مطرح شدن نیروی انسانی به عنوان عمده ترین عامل مؤثر، پرداختن به عوامل مؤثر بر عملکرد سرمایه انسانی در سازمانها وبه طور خاص در ادارات گمرک کشور حائز اهمیت بسیار است.
امروزه اهمیت عامل انسانی و نقش منحصر به فرد آن به منزله یک منبع استراتژیک و طراح و مجری نظامها و فراگردهای سازمانی جایگاهی به مراتب والاتر از گذشته یافته است تا جایی که در تفکرسازمانی پیشرفته از انسان به مثابه مهمترین منبع و دارایی برای سازمان یاد میشود. بدین لحاظ، امروزه سازمانها برای بقا، انتظام و بالندگی خود میکوشند از طریق منابع انسانی فرهیخته در گستره جهانی به رشد سریع، بهبود مستمر، کارآمدی، سودبخشی، انعطاف پذیری، انطباق پذیری، آمادگی برای آینده وبرخورداری از موقعیت ممتاز در عرصه فعالیت خود نایل شوند. بدون این کیفیتها، سازمانها واقعاً غیرممکن است که بتوانند در مواجهه با بهترینها به صورت رقابتی و اثربخش عمل کنند.

در سازمانی همچون سازمان گمرک، این عنصر میتواند از اهمیتی دوچندان برخوردار باشد. از سویی،اهمیت تکیه بر عنصر عوارض گمرکی به عنوان مهمترین منبع درآمد دولت و بهترین اهرم و ابزار مالی دولت در جهت تأمین منابع مالی و تثبیت اقتصادی و توزیع بهینه درآمد و ثروت افراد با توجه به توافق عمومی بر این مطلب که فاصله تدریجی از اقتصاد وابسته به درآمد حاصل از فروش نفت و حرکت به سمت و سویی که منجر به شکل گیری اقتصاد بدون اتکا به درآمدهای نفتی باشد، بر کسی پوشیده نیست و از سوی دیگر، در یک نگاه گذرا به نظام های درآمدی دیگرکشورها، میتوان گفت که عمده ترین عامل مؤثر در وصول عوارض، پس از درآمد ملی نیروی انسانی است به گونه ای که سایر عوامل از قبیل تجهیزات سرمایهای و تکنولوژی نه تنها به عنوان عوامل جایگزین کامل نیروی انسانی تلقی نمیشوند بلکه در یک ترکیب بهینه با آن میتوانند به افزایش کارآیی نیروی انسانی کمک کنند.

…ادامه در دانلود

 

پسورد فايل فشرده : helpkadeh.ir

( پسورد را تايپ کنيد )موضوعات :

درباره نویسنده

آرزو کوچکی پیرکوهی 189 نوشته در هلپکده دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code