دانلودگزارش پژوهش روایی گروه علوم تربیتی
no-img
هلپکده

دانلودگزارش پژوهش روایی گروه علوم تربیتی


هلپکده
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
دانلودگزارش پژوهش روایی گروه علوم تربیتی
PDF
۴ آبان, ۱۳۹۶
20 کیلوبایت
4 صفحه
۵,۰۰۰ تومان
دریافت کد تخفیف
۵,۰۰۰ تومان – خرید

دانلودگزارش پژوهش روایی گروه علوم تربیتی


با خرید این محصول 500 امتیاز کسب خواهید کرد! که معادل 500 تومان تخفیف می باشد.

دانلودگزارش پژوهش روایی گروه علوم تربیتی

گزارش پژوهش روایی: فعالیت یادگیری رفع عقب ماندگی تحصیلی

دانلودگزارش پژوهش روایی گروه علوم تربیتی دانلودگزارش پژوهش روایی گروه علوم تربیتی دانلودگزارش پژوهش روایی گروه علوم تربیتی 3 9

ضعف در دروس پایه”

در کلاس پایه ی سوم اغلب دانش آموزان پر سر و صدا بودند و در مواردی از برنامه ی درسی کلاس عقب بودند. بنابراین با معلم راهنما مربوطه صحبت کرده و از ایشان خواستم تا از میان دانش آموزان، دانش آموزی را که به گونه ای دچار عقب ماندگی تحصیلی شده است مشخص کنند. ایشان در پایان کلاس درس، دانش آموزی را صدا کرده و ایشان را به من معرفی کردند.

با دانش آموز مربوطه صحبت کردم و به ایشان توضیح دادم که هدف از این فعالیت چیست و قرار است چه کارهایی صورت گیرد. دانش آموز نیز با لبخندی استقبال کرد.

در هر جلسه ی درس، کنار ایشان نشسته و فعالیت های او را در کلاس درس بررسی کردم. بدین گونه نقاط ضعف و قوت او را مشخص کردم. هر جلسه پس از پایان کلاس درس، در همان کلاس، زنگ تفریح را به آموزش او پرداختم.

در طی جلسات متعدد، متوجه شدم که این عقب ماندگی تحصیلی مربوط به دروس پایه ای است که باید در مقطع اول و دوم فرامی گرفت. برای مثال این دانش آموز حتی حروف را از بر نبود. بنابراین بیشتر سعی کردم تا مباحث پایه را با ایشان کار کنم. پس از صحبت با معلم و مدیر مدرسه بر آن شدم تا ساعت ورزش را نیز به تدریس و آموزش این دانش آموز بپردازم. پس از تدریس و توضیح دادن مباحث، نمونه سوالاتی از همان مباحث حل شد. دانش آموز همکاری لازم را به عمل آورد. همچنین تکالیفی را که برای حل در خانه مشخص می کردم ، به موقع انجام داده و تحویل می داد. او سعی می کرد که پیشرفت کند و در طول تدریس فعال بود. اما به دلیل ضعفی که از پایه به همراه داشت روند بهبودی به کندی پیش می رفت…..

…ادامه در دانلود

پسورد فايل فشرده : helpkadeh.ir

( پسورد را تايپ کنيد )درباره نویسنده

آرزو کوچکی پیرکوهی 187 نوشته در هلپکده دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code