دانلودگزارش پژوهش روایی: فعالیت یادگیری مرور مباحث
no-img
هلپکده

دانلودگزارش پژوهش روایی: فعالیت یادگیری مرور مباحث


هلپکده
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

WORD
دانلودگزارش پژوهش روایی: فعالیت یادگیری مرور مباحث
WORD
۵ آبان, ۱۳۹۶
30کیلوبایت
26 صفحه
۵,۰۰۰ تومان
دریافت کد تخفیف
۵,۰۰۰ تومان – خرید

دانلودگزارش پژوهش روایی: فعالیت یادگیری مرور مباحث


با خرید این محصول 500 امتیاز کسب خواهید کرد! که معادل 500 تومان تخفیف می باشد.

دانلودگزارش پژوهش روایی: فعالیت یادگیری مرور مباحث

دانلودگزارش پژوهش روایی: فعالیت یادگیری مرور مباحث دانلودگزارش پژوهش روایی: فعالیت یادگیری مرور مباحث دانلودگزارش پژوهش روایی: فعالیت یادگیری مرور مباحث 3 11

کلاس درس فعال”

در روز یکشنبه ۳۰/۱/۹۴ ، با معلم راهنمای مربوطه، صحبت کردم تا مبحثی را برای تدریس مشخص کنند. پس از صحبت و گفت و گو، ایشان صفحه ی ۱۱۸ تا ۱۲۵ کتاب ریاضی پایه ی هفتم، مبحث احتمال و پیشامد های تصادفی را انتخاب کردند. قرار شد تا هفته ی دیگر این مبحث را برای دانش آموزان پایه ی هفتم تدریس کنم.

روز یکشنبه مورخ ۶/۲/۹۴ با معلم راهنما وارد کلاس ۷۰۲، پایه ی هفتم شدم. پس از سلام و احوال پرسی با دانش آموزان، از آمادگی جسمانی و روانی آن ها اطمینان حاصل کردم. سپس تدریس را شروع کردم.

ابتدا در رابطه با واژه ی احتمال و کاربردهای آن در زندگی روزمره با دانش آموزان صحبت کردم. از آن ها خواستم که کتاب خود را باز کنند و با یکدیگر به کمک بچه ها به حل فعالیت ها و مثال های کتاب پرداختیم.

برخی از دانش آموزان در حین تدریس با یکدیگر صحبت می کردند و نظم کلاس را بر هم می زدند. برای اینکه آنان را ساکت کنم، از ایشان می خواستم تا فعالیت های کتاب را بلند برای سایر دانش آموزان بخوانند و یا برای حل مثال ها، آن ها را پای تخته فرامی خواندم و به گونه ای آن ها را وادار به فعالیت در کلاس می کردم. بدین ترتیب آن ها برای اینکه دوباره پای تخته نیایند، ساکت می شدند و نظم کلاس را بر هم نمی زدند.

هنگامی که به نکته ای جدید می رسیدیم، پای تخته رفته و آن قسمت را تدریس می کردم. روابط ریاضی مورد نیاز را روی تخته نوشته و از دانش آموزان می خواستم که در دفتر خود یادداشت کنند. یکی از دانش آموزان که نامش عسل بود، از این کار امتناع کرد. دلیلش را جویا شدم. او گفت که دفترش را در خانه جا گذاشته است. از او خواستم که این کار دیگر تکرار نشود و مطالب را در گوشه ای از کتاب خود بنویسد. او نیز یادداشت کرد.

….ادامه در دانلود

پسورد فايل فشرده : helpkadeh.ir

( پسورد را تايپ کنيد )درباره نویسنده

آرزو کوچکی پیرکوهی 189 نوشته در هلپکده دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code