دانلودکارنمای معلمی،آموزش ابتدایی
no-img
هلپکده

دانلودکارنمای معلمی،آموزش ابتدایی


هلپکده
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

WORD
دانلودکارنمای معلمی،آموزش ابتدایی
WORD
۲۸ مهر, ۱۳۹۶
200 کیلوبایت
32 صفحه
۲۵,۰۰۰ تومان
دریافت کد تخفیف
۲۵,۰۰۰ تومان – خرید

دانلودکارنمای معلمی،آموزش ابتدایی


با خرید این محصول 2500 امتیاز کسب خواهید کرد! که معادل 2500 تومان تخفیف می باشد.

دانلودکارنمای معلمی،آموزش ابتدایی

کارنمای معلمی،رشته علوم تربیتی با گرایش آموزش ابتدایی دوره کارشناسی پیوسته

عنوان کارنما:

معلمی که همیشه دانش آموز است

دانلودکارنمای معلمی،آموزش ابتدایی دانلودکارنمای معلمی،آموزش ابتدایی دانلودکارنمای معلمی،آموزش ابتدایی

پیشگفتار

این پروژه با توجه به برنامه ی مصوب برای دانشجو معلمان رشته ی علوم تربیتی کارشناسی اختصاص یافته است. گفتنی است که تمام بخش های این پروژه توسط شخص دانشجو معلم تهیه و تنظیم شده است.این پروژه شامل سه بخش می باشد که در بخش اول در ابتدا مقدمه ای چند درباره ی موضوع(انتظارات اولیه آموزشی ما از لحظه ورود به دانشگاه فرهنگیان) را بیان می دارم،سپس چند مورد از تجربیات زمینه ساز روی آوری به معلمی و خاطرات گذشته و پس از آن به ذکر انتظارات خود از تربیت معلم ،تجارب زیستی،تحلیل رخدادهای واقع شده،دانش کسب شده  و در نهایت دانش مورد قبول پرداخته ام. با توجه به اینکه در بخش اول بیشتر درمورد دوران دانشجویی و دانش آموزی سخن بعمل آمده است  لذا در بخش دوم به تشریح معلمی کردن خود در آینده پرداخته ام،این بخش نیز شامل چگونگی معلمی کردن،باورهای یادگیری و آموزش،اصول مبانیی برای معلم،آرزو و آرمان های معلمی کردن،چالش های عمل معلمی در موقعیت های واقعی و در پایان،چگونگی  مواجهه با چالش های معلمی در موقعیت عمل می باشد.آخرین بخش نیز شامل تعهدات حرفه ای دانشجو معلم در آینده است. همچنین درپایان به ذکر منابع و مآخذ مورد استفاده اقدام بعمل آمده است.امید است مطالعه ی این پروژه موثر واقع شود.نظرها و پیشنهادهای شما در رفع کمبودها و بهبود پروژه ارزشمند و مفید خواهند بود.

چکیده

در اینجا مجموعه از باورها و کاستی ها و پیش بینی ها و ایده ها و طرح ها برای اینده دانشجو مطرح است.پروژه در اینجا با کار عملی در دیگر رشته ها فرق دارد حتی یه نوعی شاید با کار پژوهی در دیگر دانشگاه ها تربیت معلم جهان متفاوت است اینجا بیشتر یک خودپژوهی مورد نظر است در این درس باید تجارب گوناگون دانشجو و افکارش بازبینی و تحلیل شود.

دانشجو باید در این درس یاد بگیرد که چگونه به تعهد حرفه ای خود عمل خواهد کرد و به یادگیری مادام العمر و مستمر خواهد پرداخت.

در این پروژه سعی کردم مختصری از تفکراتم نسبت به شغل معلمی قبل و بعد از ورود به دانشگاه بحث کنم و همچنین بعضی از موضوعاتی که در حین کارورزی ها و طی چهار سال دانشگاه برایم جالب آمد وبه نوعی می توانند بر روی جریان آموزشی دانش آموزان بیشتر تاثیر بگذرانند از جمله ،معلم ، خانواده ، امکانات مدرسه ، بحث هایی را با استفاده از تجربیات خودم و کتا ب های مختلف و سایت های معتبر مطرح کرده ام .

کلمه های کلیدی: معلم،ارزشیابی، تعهد حرفه ای، دانشگاه فرهنگیان، تدریس ،کلاس داری

….ادامه در دانلود

پسورد فايل فشرده : helpkadeh.ir

( پسورد را تايپ کنيد )درباره نویسنده

آرزو کوچکی پیرکوهی 189 نوشته در هلپکده دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code