دانلودپروپوزال کارشناسی ارشد روانشناسی وامورتربیتی
no-img
هلپکده

دانلودپروپوزال کارشناسی ارشد روانشناسی وامورتربیتی


هلپکده
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
دانلودپروپوزال کارشناسی ارشد روانشناسی وامورتربیتی
PDF
۴ شهریور, ۱۳۹۶
400 کیلوبایت
17 صفحه
۱۰,۰۰۰ تومان
دریافت کد تخفیف
۱۰,۰۰۰ تومان – خرید

دانلودپروپوزال کارشناسی ارشد روانشناسی وامورتربیتی


با خرید این محصول 1000 امتیاز کسب خواهید کرد! که معادل 1000 تومان تخفیف می باشد.

دانلودپروپوزال کارشناسی ارشد روانشناسی وامورتربیتی

عنوان تحقیق:
بررسی مقایسه خلاقیت، خودکارآمدی تحصیلی و اضطراب دانش آموزان عادی و تیزهوش

دانلودپروپوزال کارشناسی ارشد روانشناسی وامورتربیتی دانلودپروپوزال کارشناسی ارشد روانشناسی وامورتربیتی دانلودپروپوزال کارشناسی ارشد روانشناسی وامورتربیتی 5

بیان مسأله اساسی تحقیق:
پیشرفت تحصیلی و مسایل مربوط به آن یکی از دغدغه های اصلی نظام آموزش و پرورش کشورهاست چرا که مسئولین و تصمیم گیرندگان سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی درسراسردنیا توسعه و پیشرفت جامعه شناسان را در توسعه و پیشرفت نظام آموزشی می دانند و این توسعه و پیشرفت از طریق پیشرفت تحصیلی دانش آموزان در مدرسه و کلاس درس عملیاتی می گردد. هنگامی که فرد نسبت به کار آمدی ، توانایی و استعداد خود در شرایط انسان دچار نگرانی وتردید می شود می توان از سلامت روان یا عدم سلامت روان سخن گفت.
یکی از عوامل موثر بر کیفیت روانی انسان و خصوصیات عاطفی وی چگونگی قضاوت او در موردخودش می باشد. رفتار جدید، شخصی، محیط و رفتا فرد به طور تعاملی عمل می نمایند تارفتارهای بعدی را تعیین نمایند.
دانش آموزان دارای تفاوتهای فراوانی هستند که این تفاوت ها در آموزش نقش اساسی دارند، آنهااز نظر یادگیری، توانایی کارآمدی و توانایی تفکر منطقی با یکدیگر تفاوتهای مهمی دارند، در برابرمشکلات و چالشها نیز با شیوه های متفاوتی برخورد می کنند، برخی از دانش آموزان دنبال کارهای جدید و لذت بخش می روند برخی دیگر کارهای قبلا آزمایش شده و مطمئن را ترجیح میدهند. به عبارت دیگر، یادگیرندگان از نظر شخصیتی، نگرشها، واکنشهای هیجانی و سبک های شناختی با همدیگر متفاوتند.

مدارس ویژه دانش آموزان سرآمد یا تیزهوش دارای شرایط خاص پذیرش دانش آموزان خود هستند و این دانش آموزان دارای محیط آموزشی متفاوت نسبت به دانش آموزان مدارس عادی می باشند. چنین عواملی احتمالاً می تواند موجب تفاوت بین ویژگی های شخصیتی و بهداشت روانی این دو گروه دانش آموزان و دانش پژوهان باشد.

…ادامه در دانلود

 

پسورد فايل فشرده : helpkadeh.ir

( پسورد را تايپ کنيد )درباره نویسنده

آرزو کوچکی پیرکوهی 187 نوشته در هلپکده دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code