دانلودپروپوزال علوم پزشکی
no-img
هلپکده

دانلودپروپوزال علوم پزشکی


هلپکده
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
دانلودپروپوزال علوم پزشکی
PDF
۴ شهریور, ۱۳۹۶
500کیلوبایت
38 صفحه
۱۰,۰۰۰ تومان
دریافت کد تخفیف
۱۰,۰۰۰ تومان – خرید

دانلودپروپوزال علوم پزشکی


با خرید این محصول 1000 امتیاز کسب خواهید کرد! که معادل 1000 تومان تخفیف می باشد.

دانلودپروپوزال علوم پزشکی

عنوان طرح:

بررسی تأثیرشرکت در کلاسهای آمادگی زایمان بر سـرزندگی و عاطفـه مثبـت و نگـرش نسبت به نوع زایمان در حین بارداری و پس از زایمان در زنان باردار

دانلودپروپوزال علوم پزشکی دانلودپروپوزال علوم پزشکی دانلودپروپوزال علوم پزشکی
کلید واژه ها: کلاسهای آمادگی زایمـان، سـرزندگی و عاطفـه مثبـت ، نگـرش نسـبت بـه نـوع زایمـان، بهزیسـتی روانشناختی
مجری اصلی:
لاین تحقیقاتی مجری اصلی:
مقدمه و ضرورت اجرای طرح (به صورت خلاصه):
هورمون هــای حـــاملگی مـــیتواننـــد زمینـــه تغییـــرات روحـــی- روانـــی و پریشـــانی های احساســـی را فـــراهم کنند.یک تعداد از راهکارهای موثر برای ارتقا سـلامت ذهنـی و سـرزندگی، تغذیـه مناسـب، فعالیـت فیزیکی و ذهنی و فعالیت اجتماعی هستند.زیرا هدف نهایی تیم هدایتگر زایمان انجام یک زایمـان ایمن وتولد نوزاد سالم با حفظ سلامت مادر وجنین می باشد. ورزشهای مخصوص به زنان این امکان را میدهد کـه بـا تغییرات دوران بارداری سازگار شوند و دردهای جزیی را آسانتر تحمل نمایند. ورزش بـر روی تنظـیم خلق، موثر است و اثر ورزش منظم در ارتقاء عاطفـه مثبـت بیشـتر از کـاهش افسـردگی و اضـطراب نمایـان اسـت.
همچنین اثرات مثبت ورزش در افراد با زمینه عاطفه مثبت پایین ، بارزتر و موثرتر از افـراد بـا عاطفـه مثبـت بـالاتر است.مهارتهای تن آرامی موجب، کاهش اسـترس حـوالی تولـد، تولـد زودرس، درد و همینطـور کاهش استفاده از دارو درمانی در زایمان میشود. بسیاری از اختلالات روحی روانی زنـان باردار به ناآگاهی زنان از تغییرات طبیعی که بارداری در جسم و روحشان بوجود می آورد ونیـز ناآگـاهی ویا داشـتن اطلاعات غلط از فرایند بارداری و زایمان مربوط میشود.بنابراین قشر جوان و بـاردار جامعـه نیـاز بـه آموزش بیشتر و افزایش آگاهی و تغییر نگرش نسبت به روش های زایمان دارند.تحقیقـات درکشورهای دیگر نشان داده است که بعضی مداخلات قبل از زایمان میتواند بر روی خلق و نگرش مثبت مادر، نـوزاد به دنیا نیامده و بقیه خانواده اثرات ماندگاری بگذارد.گاهی این مداخلات در قالب کلاسـهایی کـه دراوایل حاملگی تشکیل میشوند صورت می گیرند.

…ادامه در دانلود

پسورد فايل فشرده : helpkadeh.ir

( پسورد را تايپ کنيد )درباره نویسنده

آرزو کوچکی پیرکوهی 189 نوشته در هلپکده دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code