هلپکده | آموزش نرم افزار Google Sketchup
no-img
هلپکده

آموزش نرم افزار Google Sketchup


هلپکده
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
آموزش نرم افزار Google Sketchup
PDF
۱۳۹۶-۰۹-۱۸
1 مگابایت
39 صفحه
۵,۰۰۰ تومان
دریافت کد تخفیف

آموزش نرم افزار Google Sketchup


با خرید این محصول 500 امتیاز کسب خواهید کرد! که معادل 500 تومان تخفیف می باشد.

آموزش نرم افزار Google Sketchup

روزگاری، استفاده کردن از نرم افزار برای ساختن مدل های سه بعدی از چیزهایی مثل ساختمان ها، ماشین ها و سایر اجسام، آنقدر سخت و دشوار بود که افراد برای یاد گرفتن آن، سالها به مدرسه می رفتند یا تحت آموزش قرار می گرفتند. بدتر آنکه این نرم افزارها، آنقدر گران بودند که فقط متخصصان و دزدان نرم افزار از آن استفاده می کردند. تا اینکه sketchup وارد صحنه شد.

کسانی که sketchup را اختراع کردند، با این فرضیه که افراد زیادی ممکن است بخواهند یا لازم بدانند از مدل های سه بعدی استفاده کنند، تصمیم گرفتند برنامه ای طراحی کنند که شهودی تر و قابل درکتر باشد. آنها به جای آنکه شما را وادار کنند در مورد مدل های سه بعدی به عنوان سازه های ریاضی پیچیده فکر کنید (روشی که رایانه فکر میکند) یک رابط ساختند و به شما اجازه دادند که با استفاده از عناصری که با آن آشنا هستید -یعنی خطوط و اشکال- مدل بسازید. بنابراین، باید بدانید که چگونه از sketchup استفاده کنید.

آموزش نرم افزار Google Sketchup آموزش نرم افزار google sketchup آموزش نرم افزار Google Sketchup Capture 10

رسم کلاسیک در واقع برگرداندن آنچه می بینید به شکل یک قطعه کاغذ مسطح است؛ در واقع، رفتن از سه بعدی به دو بعدی که برای بیشتر افراد دشوار است. در sketchup شما همیشه در محیط سه بعدی هستید، بنابراین به فرایند برگرداندن یا ترجمه کردن نیاز نیست. شما فقط می سازید و sketchup در مورد موضوع هایی مثل زاویه دید و سایه کمک می کند.

sketchup برای کدام قسمت از جهان گوگل مناسب است؟

مدتها قبل، فردی عکاسی را اختراع کرد و به این ترتیب، راهی برای عکس برداری از چیزها ایجاد شد که شامل رسم کردن، حجاری یا نقاشی نمی شود. همه ی اشیاء و وسایل می توانند عکس بگیرند از جمله موبایل ها. عکاسی، اصلی ترین روشی است که اطلاعات دیدنی را منتقل می کند.

پسورد فايل فشرده : helpkadeh.ir

( پسورد را تايپ کنيد )درباره نویسنده

کارشناس ارشد مهندسی معدن تخصص اصلی: طراحی معدن روباز با نرم افزارهای Datamine و NPV Scheduler

آرش 225 نوشته در هلپکده دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code